KONTAKT

HOME/KONTAKT

ZwiastunCMS

dziękuję że jesteś Tu oraz że zapoznałeś się z moją wizją zwiastowania Ewangelii.

Moim celem jest pomóc Waszej lokalnej społeczności dotrzeć do ludzi z Waszym przesłaniem Ewangelicznym wykorzystując do tego narzędzia cyfrowe. Wierzę, że dobrze zaprojektowana strona Waszej społeczności ukaże innym, jak wypełniacie Waszą misję do której powołał Nas Chrystus. Serdecznie zapraszam do kontaktu chętnie podzielę się wizją moje służby, a także jak pracuję i jaki wpływ może mieć technologia internetowa na rozwój Waszej społeczności.

Kontakt Zwiastun CMS

Wybierz ofertę

zwiastyncms wordpress kontak email

Email

biuro@zwiastuncms.pl

zwiastyncms wordpress kontakt

Telefon

506 062 471

ALBOWIEM Z NIEGO I PRZEZ NIEGO I DLA NIEGO SĄ WSZYSTKIE RZECZY (NAWET KOŚCIELNE STRONY INTERNETOWE) . JEMU CHWAŁA NA WIEKI. AMEN

Każdego dnia Bóg docieraNikt nie może przyjść do mnie, jeżeli go nie pociągnie Ojciec, który mnie posłał, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym.
Jana 6:44
do ludzi przez Swojego Ducha, poprzez Swój lud. Kiedy nawiązujemy kontakty z innymi, naszą intencją powinno być postrzeganie tych zwyczajnych spotkań jako nadzwyczajnych okazji do zwiastowania Ewangelii. Bóg stwarza nam idealne warunki do dzielenia się ewangelią Chrystusa z nadzieją, że inni usłyszą i odpowiedzą z wiarąWiara tedy jest ze słuchania, a słuchanie przez Słowo Chrystusowe. Rzymian 10:17 , także używając dziś narzędzi cyfrowych.