HOSTING

HOME/OFERTA/HOSTING

Szybki, stabilny i bezpieczny hosting pod system CMS WordPress wraz z dobrym supportem dla kościołów

Kiedy postanowiłem rozpocząć swoją pracę jako grafik, fotograf i projektant stron internetowych opartych na WordPress, wiedziałem że potrzebuję odpowiedniego zaplecza technicznego. Swoje doświadczenie graficzne zdobyłem pracując w dziale przygotowalni poligraficznej dużej drukarni o profilu flexograficznym, offsetowym, sitowym. Z wykształcenia jestem fotografem więc zagadnienia fotografii komercyjnej są mi bardzo bliskie. Dysponuję nie tylko wiedzą praktyczną, ale także odpowiednim sprzętem do wykonywania usług fotograficznych. To właśnie te dwa wyżej wymienione doświadczenia zawodowe otworzyły przede mną nową przestrzeń, jaką jest tworzenie stron internetowych. Wkraczając w strefę WordPressa wiedziałem, że jednym z najważniejszych elementów jest zapewnienie odpowiednio dobranego pod kątem WordPress serwera. Szybkiego, stabilnego, zapewniającego odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz dobry support. LH.pl łączy wszystkie te elementy. Udostępniając swoją infrastrukturę, dają mi możliwość dostarczenia moim Klientom usług na najwyższym poziomie. Ponadto żaden z obecnych, jak również przyszłych Klientów nie musi sam na własną rękę poszukiwać odpowiedniego serwera. Razem z LH.pl przygotujemy migrację i przeprowadzimy proces w sposób niezauważalny. Serwery LH.pl są specjalnie przystosowane pod sytem CMS WordPress.

Firma LH.pl posiada bardzo wydajny hosting. Jest firmą, która nie oszczędza na infrastrukturze. Dodatkowo nie ma limitu transferu miesięcznego. Nie zdarzy się, że ruch na hostingu sprawi, że transfer miesięczny serwera się wyczerpie. I co by nie powiedzieć – LH jest zwycięzcą testu na najlepszy hosting dla WordPressa w 2019 roku, który przeprowadzał CHIP.pl. Na pewno znajdzie się się tańszy w odnowieniu hosting czy domeny, ale korzyści wynikające z ich usług są warte rozważenia.

ZWIASTUN CMS poleca najlepsze firmy dla swoich klientów. Wiem jak ważny jest dobry hosting. Firma LH.pl charakteryzuje się szybkim, a co ważne bezpiecznym hostingiem. To ważny gracz na Polskim rynku. Oprócz hostingu firma świadczy wiele różnych usług takich jak:
– certyfikaty SSL;
– domeny;
– cloud server;
– backup.

Czy to wszystkie korzyści oczywiście że nie. Dzięki ścisłej współpracy z jednym hostingodawcą jestem w stanie skrócić czas reakcji na ewentualne usterki związane z działaniem strony. Nieważne co się dzieje – kontaktujesz się ze mną, resztę załatwiamy za Ciebie