OPIEKA WP

HOME/OFERTA/OPIEKA WP

OPIEKA WP - TO BEZPIECZNA STRONA INTERNETOWA

ROZWIJAJ SWOJĄ SPOŁECZNOŚĆ!
TWÓRZ TREŚCI, BUDUJ RELACJE ZE SWOJĄ SPOŁECZNOŚCIĄ.
ZADBAM BY WASZA STRONA BYŁA ZAWSZE AKTUALNA I BEZPIECZNA

Systematyczna opieka nad stroną internetową daje gwarancją stabilnego funkcjonowania strony. Dzięki bieżącemu monitoringowi jesteśmy w stanie zapewnić prawidłowe działanie Waszej strony kościoła lokalnego.
Dbam o bezpieczeństwo poprzez dokonywanie cyklicznych backupów danych. Dzięki temu unikniesz ataków, które mogą spowodować utratę danych i zakłócić lub całkowicie uniemożliwić funkcjonowanie strony. Aby Wasza strona działała prawidłowo i szybko dokonam aktualizacji wtyczek oraz zaproponuję nowe rozwiązania. Wraz z parterem LH.pl wykonam darmową migracji Waszej witryny do najszybszego dedykowanego pod WordPress hostingu.
Jest to oferta dla osób które mają bloga, bądź chciałyby zacząć tworzyć swojego bloga. Prowadzenie bloga jest bardzo pracochłonne i nie zawsze ma się czas na kwestie techniczne? Z czasem blog staje się coraz obszerniejszy więcej grafik i duża czytelność sprawia, że bardziej jesteśmy zaangażowani w budowanie społeczności niż sprawami technicznymi. Po prostu brakuje czasu. Dlatego właśnie powstała oferta WP OPIEKA. Celem jest wsparcie wspólnot czy osób blogujących w kwestiach aktualizacji, monitoringu działania strony i bezpieczeństwa.

OPIEKA WP

Zlecacie mi opiekę i się dalej nie martwicie. Co oferuję w ramach opieki nad stroną Waszej społeczności

CO ZYSKUJESZ?

Wybierając opiekę nad stroną oszczędzasz czas, który poświęcałeś na obsługę strony. Zapewniasz stronie bezpieczeństwo i fachowe wsparcie w przypadku awarii oraz pomoc w rozwijaniu Waszej strony i wdrażaniu nowych rozwiązań.

Instalacja szablonu

Zainstaluję, skonfiguruję i pomogę w personalizacji wybranego szablonu. Ba, nawet pomogę wybrać najlepszy 🙂 oczywiście zawsze polecam motyw Divi bo ma nieograniczone możliwości.

Naprawa / Modyfikacje

Coś się zepsuło? Wtyczka lub szablon nie działają tak, jak należy? A może potrzebujecie nowej funkcji? Pomogę i wskaże dobre rozwiązanie!. 

Awarie

Wasz WordPress odmawia współpracy, jest problem z zalogowaniem? Potrzebujecie pilnej pomocy? Napisz do mnie. 

Wydajność

Jeśli Wasz WordPress działa wolno, wykonam audyt Waszej strony i pomogę w optymalizacji – zarówno dla odwiedzających, jak i dla narzędzi Google.

Backup

Minimum cotygodniowa kopia bezpieczeństwa Waszej witryny. Jeśli Wasza strona będzie tego wymagać – zalecimy odpowiedni interwał czasowy pomiędzy backupami.

Antywirus & Firewall

Skuteczna ochrona strony przed atakami, botami, spamem. Nie ufaj wtyczkom! Zabezpieczę Waszą witrynę w odpowiedni sposób i zadbam o jej bezpieczeństwo w przyszłości.

Hosting i SSL

Szybki hosting dedykowany pod WordPress oraz certyfikat SSL dla swojej strony zapewniony przez LH.pl. Dodatkowo możesz otrzymać rabat w wysokości 20% na wszystkie usługi tego dostawcy – przeczytaj więcej.

OPIEKA WP TECHNICZNA ROCZNA DWA MIESIĄCE GRATIS

WordPress, jak każde oprogramowanie, potrzebuje stałych aktualizacji, aby zapewnić mu sprawne działanie oraz bezpieczeństwo. Statystycznie, większość włamań wynika właśnie z braku aktualizacji i dziur powstaje w wyniku tego typu zaniedbań. Decydując się na stałą opiekę powierzasz mi dbanie o powyższe kwestie. Biorę na siebie wszelkie zagadnienie związane z bezpieczeństwem, wydajnością a także wszystko co techniczne (w tym awarie). Stała opieka to pewność że, bez względu na porę dnia czy nocy, otrzymasz stosowną pomoc w krótkim czasie.

Rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

WordPressowa Opieka – ile to kosztuje?

WP Opieka (strony lub bloga +Hosting) –  60 zł/miesiąc brutto  + roczny koszt hostingu + 20% rabatu na hosting brutto (płatne kwartalnie)

WP Opieka (strony lub bloga + Hosting)70 zł/miesiąc + roczny koszt hostingu + 20% rabatu na hosting brutto (płatne rocznie)

Pisząc hosting mam na myśli uruchomienie Waszej strony lub bloga na hostingu, którym współpracuję.

Jest także opcja wykupienia wp opieki na raty

2 raty po 105 zł, czyli jedna płatność za 3 miesiące w cenie 210 zł (70 zł/mies)
4 raty po 150 zł, w pakiecie za 12 miesięcy w cenie 600 zł (60 zł/mies)

Przy zakupie na raty nie obowiązuje w pakiecie rocznym 2 miesiące gratis

OPIEKA TECHNICZNA

KWARTALNA
70 ZŁ ZA MIESIĄC

210 zł
 • Stałe aktualizacje (min 2x w miesiącu)
 • Obsługa awarii 24h
 • Dbanie o bezpieczeństwo
 • Doradztwo
 • Optymalizacja wydajności
 • Monitoring dostępności 24h
 • Naprawa / Modyfikacje
 • Backup

OPIEKA TECHNICZNA

ROCZNA 60 ZŁ ZA MIESIĄC
DWA MIESIĄCA GRATIS 

600 zł 
 • Stałe aktualizacje (min 2x w miesiącu)
 • Obsługa awarii 24h
 • Dbanie o bezpieczeństwo
 • Doradztwo
 • Optymalizacja wydajności
 • Monitoring dostępności 24h
 • Naprawa / Modyfikacje
 • Backup

POTRZEBUJECIE STAŁEJ OPIEKI NAD STRONĄ INTERNETOWĄ WASZEJ SPOŁECZNOŚCI DZIAŁAJĄCEJ NA WORDPRESSIE?

 ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY