Najważniejsze powody, dla których powinieneś używać motywu Divi w Waszej kościelnej stronie.

Utworzony w dniu 9 maja 2023

l

Krzysztof K

Motyw Divi jest jednym z najpopularniejszych motywów WordPress. I nie bez powodu. W tym artykule dowiesz się, jakie są największe zalety Divi, do jakich projektów stron internetowych Divi nadaje się i dlaczego ZwiastunCms jest wielkim fanem Divi. Jeśli nie słyszałeś o Divi, to teraz pragnę Wam przybliżyć motyw Divi. Nie musisz uczyć się skomplikowanych kodów, aby z niego korzystać, a ponadto jest on wysoce konfigurowalny. Z pewnością wiele tracisz, jeśli nie korzystasz z motywu Divi na swojej stronie internetowej.

W każdym projekcie WordPress pojawia się pytanie, jakiego motywu użyć. A wybór jest ogromny, zwłaszcza dla początkujących. W związku z tym wybór motywu często opiera się na niewłaściwych kryteriach – często aspektach czysto wizualnych. Dopiero później – zwykle, gdy jest już za późno – ujawniają się niedociągnięcia wybranego motywu. Bywa że twórcy danego motywu po jakimś czasie przestają wprowadzać aktualizacje, co może mieć wpływ na prawidłowe działanie  strony w nowszych wersjach WordPressa

Uruchomienie strony internetowej nie jest łatwym zadaniem, ale niesie za sobą wiele korzyści. To jest inwestycja, która może przyciągnąć potencjalnych klientów. Divi jest idealnym motywem WordPress, który pomoże Ci uruchomić estetyczną witrynę za pomocą kilku prostych kliknięć. Świetnie nadaje się do uruchomienia strony Waszej społeczności kościelnej, bloga, czy wydarzeń szkoleniowych lub konferencji. Divi jest bardzo wszechstronnym motywem.

Zatem decydując się na motyw Divi mamy przede wszystkim gwarancję, że strona będzie zawsze aktualizowana do nowszych wersji WordPressa co sprawia że Wasza strona będzie bezpieczna i stabilnie działać. Divi daje nam ogromne możliwości rozbudowy naszej strony, wdrażania nowych pomysłów.

W tym artykule oprócz zaprezentowania nieskończonych możliwości projektowych oraz ogromnego wsparcia i społeczności, przedstawię 11 powodów, dla których powinieneś używać Divi na swoim blogu lub stronie kościelnej:

1. Dostosowywanie

Istnieje wiele powodów, dla których warto pokochać Divi, ale najlepszym z nich jest to, że pozwala całkowicie dostosować bloga lub stronę internetową do naszego projektu. Możesz zbudować swoją stronę od podstaw bez konieczności uczenia się skomplikowanych kodów. Możesz stworzyć stronę, o której zawsze marzyłeś, ponieważ ten motyw ma wszystko, czego chcesz i wiele więcej. I jak mówią projektanci, kiedy już przejdziesz na Divi, nigdy nie wrócisz! Dużą zaletą Divi jest to, że jego obsługa jest intuicyjna.

2. Nie ma potrzeby kodowania.

Nie potrafię tego wystarczająco wyrazić, ale Divi ułatwia projektowanie. Możesz tworzyć dobrze wyglądające strony internetowe bez umiejętności pisania kodu. Daje ci opcję wolną od kodu, ale możesz też zrobić z nią kilka fantastycznych rzeczy dodając CSS. Na szczęście, dzięki popularności Divi, istnieje wiele stron Divi gdzie możesz po prostu skopiować i wkleić darmowe kody CSS. Nie musisz więc opanowywać CSS. Divi jest tworzony w systemie modułowym. Jest to bardzo proste i łatwe w użyciu. Ponieważ Divi oferuje wiele różnych modułów treści, masz dużą swobodę twórczą: tekst, obrazy, filmy, notki, przyciski, licznik i wielu innych modułów.

3. Responsywne strony internetowe.

Istnieją motywy, które nie działają dobrze na urządzeniach mobilnych, co oznacza, że ​​nie są responsywne. Coraz więcej użytkowników korzysta z telefonów komórkowych do odwiedzania witryn kościelnych czy blogów pastorskich, więc sensowne jest, aby Wasza strona czy blog wyglądał świetnie na wszystkich rodzajach urządzeń mobilnych. Projektowanie responsywne jest niezbędnym elementem stron internetowych, a Divi pozwala nam na tworzenie osiągnięcie.

4. Motywy potomne.

Jeśli nie chcecie zaczynać od zera, istnieje wiele gotowych motywów potomnych oferowanych przez profesjonalistów Divi z wieloma opcjami dostosowywania. Wkrótce i ZwiastunCms będzie posiadał własną kolekcję motywów Divi Child dla społeczności kościelnych.
Sprawdź naszą kolekcję Motywy i wtyczki Premium Divi Child aby zawęzić wybór.

5. Strony wielojęzyczne.

Ponieważ Divi nie ma żadnych ograniczeń – ani pod względem dostępnych funkcji, ani pod względem wyglądu – motyw jest idealnym punktem wyjścia dla praktycznie wszystkich rodzajów stron internetowych. Pozwala nam tworzyć wielojęzyczne strony internetowe – chociaż jest to bardziej motyw WordPress niż konkretna funkcja Divi.

6. Pagespeed: Divi ładuje się szybciej niż kiedykolwiek

Czas ładowania strony internetowej jest ważnym czynnikiem: z jednej strony dlatego, że odwiedzający nie lubią długo czekać, ale także dlatego, że Google wykorzystuje czas ładowania jako czynnik rankingowy. Oznacza to, że wolne strony internetowe są karane przez Google. Szczególnie cenne jest to, że Divi jest jednym z najszybszych motywów od ostatniej aktualizacji prędkości.

7.  Divi Leads: zintegrowane narzędzie do testowania A/B

Mówiąc o potencjalnych klientach i sprzedaży: czasami nie masz pewności, która wersja działa lepiej. Z Divi otrzymujesz również narzędzie do optymalizacji konwersji: Divi Leads. Wszystkie niezbędne funkcje są dostępne w Divi, w tym ocena ze statystykami. Testy można również skonfigurować w Divi Builder. To znacznie ułatwia konfigurowanie testów.

8.  Landing pages można tworzyć za pomocą Divi.

Klienci często pytają, czy strony docelowe można również tworzyć za pomocą Divi, czy też potrzebują dodatkowych narzędzi, takich jak strony wiodące. Dobrą wiadomością jest to, że Divi jest bardzo dobry do generowania leadów i/sprzedaży. Nawigację i stopkę można ukryć, a w połączeniu z Gravity Forms i narzędziem do e-mail marketingu powstaje niezwykle wydajny przepływ pracy ze wszystkimi niezbędnymi interfejsami. Jeśli jesteś tym zainteresowany, konsultacja lejka może być dla Ciebie interesująca.

9. Divi jest szeroko stosowanym motywem i ma ogromną społeczność pomagającą sobie nawzajem.

Divi to jeden z najpopularniejszych motywów WordPress w historii. Ma ogromną społeczność oferującą wsparcie w razie problemów. Istnieje również duży rynek z motywami potomnymi i wtyczkami, które zostały stworzone specjalnie dla Divi.

10. Divi pozwala zbierać adresy e mail do wysyłanie biuletynu.

Divi pozwala zbierać newslettera za pomocą wtyczki Bloom ale i nie tylko. Można zintegrować go z wieloma newsletterami zewnętrznymi typu MailChimp, Mailerlite i wielu innych programów zewnętrznych.
Bloom to wewnętrzna wtyczka Divi. Pochodzi to od twórców Divi Elegant Themes, dlatego możesz również uzyskać dostęp do Bloom z członkostwem Divi. Bloom ułatwia zbieranie adresów e-mail do własnego biuletynu. Newsletter to niesamowite narzędzie do informowania członków i nie tylko o wydarzeniach jakie będą miały miejsce w Waszej społeczności lokalnej.

11. Pomocne samouczki online.

Jeśli nie jesteś w stanie zaprojektować strony internetowej, przydatne będą samouczki wideo online dostarczane przez Elegant Themes. Są nieocenioną pomocą w Waszej blogowej podróży.

Dla kogo Divi jest odpowiedni?

Divi jest motywem który nadaje się do tworzenia stron kościelnych, blogów, stron szkoleniowych, stron konferencyjnych i nie tylko. Bardzo dobrze sprawdza się w tworzeniu blogów tematycznych. Można tworzyć również strony wielojęzyczne, sklepy. Divi jest najlepszym wyborem.

Wniosek: jasna rekomendacja dla motywu Divi

ZwiastunCms jest podekscytowany motywem Divi ze wszystkich wyżej wymienionych powodów. Mam nadzieję, że dzięki temu wpisowi zrozumiesz tę ekscytację. Jeśli chcesz mieć stronę internetową stworzoną na motywie Divi lub masz pytania dotyczące motywu Divi, czekam na wiadomość od Ciebie . Chętnie podejmę się realizacji Waszej strony.

52 / 100

Autor Krzysztof K

Nazywam się Krzysztof Krause uwielbiam budować i zarządzać kościelnymi witrynami internetowymi,  które łączą LUDZI z BOGIEM poprzez TWÓJ KOŚCIÓŁ !  Strony internetowe które tworzę pomagają  kościołowi przyciągnąć odwiedzających do Waszej społeczności.

Wszystkie wpisy

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.