FOTOGRAFIA

HOME/OFERTA/FOTOGRAFIA

FOTOGRAFIAfotografia,event,SEO,optymalizacja zdjęćSTRONA DLA KOSCIOŁÓW

Fotografia to nie tylko moje hobby, ale to zawód. Tak z wykształcenie jestem fotografem i wiem jak wielkie znaczenie dobrze zrobiona fotografia. Z natury jesteśmy wzrokowcami więc dobrze wykonana grafika i zdjęcie sprawia że przeglądający Waszą stronę zainteresuje się także treścią. Innym czynnikiem który powoduje że nasza strona jest bardziej widoczna w google jest dobra optymalizacja zdjęć pod kątem SEO.

Dlatego posiadanie obrazów, które są doskonale zoptymalizowane i nazwane, zapewnią wiele korzyści Waszej nowej witrynie. Dobrze zoptymalizowane zdjęcie ma duży wpływ na szybkość ładowania strony strony i wyższą indeksację w wyszukiwarce grafiki Google. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o idealnej zmianie rozmiaru obrazów, skontaktuj się ze mną w celu uzyskania wyceny.

Oferty sesji zdjęciowych Sercem Widziane

Szukasz więcej informacji na temat interesującej Cię sesji zdjęciowej bądź reportażu z ważnego dla Ciebie wydarzenia ?

Poniżej znajdują się klikalne okienka przypisane do odpowiedniej kategorii oferty sesji. Wybierz tą która Cię interesuje, zapoznaj się z nią i jeśli chcesz poznać więcej szczegółów zadzwoń do mnie, bądź wyślij zapytanie.

FOTOGRAFIAWITRYNA DLA ZBORÓW SEO
 optymalizacja zdjęć

Mobilne studio fotograficzne

Korzystając z mobilnego studia, jestem w stanie wykonać sesję fotograficzną w dowolnym miejscu i w dowolnych warunkach.

Mobilne studio fotograficzne zawiera między innymi:

Kompletny zestaw oświetlenia – dedykowanego do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.

Tła fotograficzne w podstawowych kolorach (biały / czarny) – na specjalne życzenie Klienta zapewniamy tło w dowolnym kolorze

Profesjonalny sprzęt fotograficzny (Aparaty marki Nikon oraz obiektywy o ogniskowych wybraneh sesji fotograficznej)

FOTOGRFIA

Sesje rodzinne lub indywidualne (wizerunkowe)

Fotografia wizerunkowa obejmuje obecnie dość szeroki zakres. Może być biznesowa, lifestyle, reklamowa, zależnie od celu do jakiego jest robiona, oraz tego, co ma przekazać.
To klasyczne portrety, które świetnie nadają się jako zdjęcia profilowe w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn itd.) a także na strony internetowe, gdzie kościoły prezentują swoich liderów lokalnej społeczności.
Sesje lifestyle pokazujące w jaki sposób ludzie w społeczności spędzają wspólnie czas podczas. Jest to dobra forma przedstawienia wizerunku Pastorów z ich rodzinami. Taka sesja może odbyć się w domu, zborze, parku, kawiarni. Może pokazywać jakiś fragment życia rodzinnego, służby. Celem takiej sesji jest pokazanie nie tylko osoby, ale i jej otoczenia, pasji i zainteresowań. Sesje lifestyle są mniej formalne niż sesje portretowe. Często są dużo ciekawsze niż sam portret.

Reportaże eventowe (wydarzenia, szkolenia, śluby, uroczystości, pikniki, konferencje itp)

Reportaże eventowe (wydarzenia, szkolenia, śluby, uroczystości, pikniki, konferencje itp)

Reportaż eventowy to dobrze wykonany reportaż z uroczystości, wydarzenia, imprezy czy szkolenia.
Bez względu na to czy jest to uroczystość ślubna czy szkolenie na kilkaset osób, dobre zdjęcia reportażowe będą w stanie oddać charakter wydarzenia, jego najważniejsze momenty oraz cel.
Dzięki zdjęciom reportażowym możesz sprawić, że osoba oglądająca fotografie, przeniesie się w dane miejsce i poczuje atmosferę wydarzenia.

Sesje po latach - FOTOGRFIA

Sesje po latach

Sesja po latach to propozycja dla rodzin i małżeństw, które chciałyby zapisać swoje wspomnienia dla następnych pokoleń łącząc na fotografii kolejne pokolenia (fotografia pokoleniowa). To oferta dla seniorów, dzieci i wnucząt a niekiedy i prawnucząt.

Każda chwila ze swoją Drugą Połówką i rodziną, wnukami jest wspaniała, dlaczego więc nie uwiecznić tego czasu podczas sesji zdjęciowej ? Podarujcie sobie piękną pamiątkę na zawszę i zapamiętajcie ten szczególny czas w Waszym życiu. Sesja dla pokoleń możemy zaplanować w plenerze, albo Waszym domu lub innym miejscu, które jest dla Was ważne, z którym wiążą się dobre emocje.

DODATKOWE USŁUGI

+ Skanowanie i retusz fotografii

+ Fotografia wnętrz

+ Prezentacje multimedialne

– uroczystości
– szkolenia 
– reklama wydarzeń

+ Pozostałe usługi

– galeria internetowaZ możliwością pobrania pliku cyfrowego lub zamówienia odbitki.
Galeria zabezpieczona jest hasłem.
,
– pamiątkowe fotoalbumy lub fotoksiążki,Album lub fotoksiążka to elegancka i niepowtarzalna oprawa Waszych wspomnień. To uśmiechy i wzruszenia zamknięte na kartach eleganckich fotoalbumów lub fotoksiążek. Na zamówienie przygotuję dla Was wspaniałą pamiątkę, indywidualnie dopasowaną do rodzaju i klimatu wydarzenia.
– prezentacje multimedialne,Prezentacje z waszych wydarzeń, którą można umieścić na stronie lub zapraszającą na wasze konferencje, wydarzenie zborowe (koncerty, ewangelizacje), spotkanie piknikowe lub inne wydarzenia.

– foto obrazy,

– pamiątkowe karykatury,

– kalendarze,

Ceny ustalane są indywidualnie